İade Şartları ve Kuralları

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 7(yedi) gün içinde iptal/iade edebilirsiniz.İptal/İade işlemleri için aşağıda verilen telefon ve mail adresi aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve iade nedeninizi belirten bir dilekçeyi göndermelisiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

İPTAL/İADE İŞLEMİ İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ARAL BİLİŞİM TUR.İNŞ.TAAHHÜT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TEL:0535  5420244

TEL: 02322390075

E-MAİL:destek@digipoll.com.tr